Kategorie:
/ Výrobci:
/ Dostupnost:
/
Nalezeno: položek
Canvas board 30×50 cm – 4 mm MDF deska potažená bavlněným plátnem 300 g/m², ihned připravená pro akryl, olej i mixed media bez napínání. Skvělá volba pro rychlé skici i detailní malby.
Canvas board 30×50 cm spojuje pevnost 4 mm MDF podkladu s jemnou strukturou bavlněného plátna 300 g/m². Díky kvalitnímu přilepení je ihned připraven k malbě – bez napínání plátna a čekání, takže můžete okamžitě tvořit technikami akrylu, oleje či mixed media.
Pro další plátna a desky navštivte sekci malířská plátna a papíry na Výtvarné potřeby Art Creative Brno – oficiálním e-shopu.
Tip z ateliéru: Před malbou aplikujte tenkou vrstvu akrylového primeru pro lepší přilnavost pigmentů a prodloužení životnosti díla!
Canvas board 20×30 cm je pevný malířský panel z bavlněného plátna nalepeného na kartonové desce, připravený k okamžitému použití. Díky kompaktním rozměrům a akrylátovému podkladu je ideální pro akrylové i olejové techniky. Perfektní volba pro střední formáty i kreativní mixed media.
Canvas board 20×30 cm je univerzální malířský podklad složený z vysoce kvalitního bavlněného plátna pevně nalepeného na odolné kartonové desce. Tento tvrdý malířský podklad nabízí rovný, stabilní povrch bez vlnění či prohybů, což zaručuje precizní výsledky při malbě akrylem, olejem či mixed media.
Díky akrylátovému základnímu nátěru je canvas board 20×30 cm připraven k okamžitému použití bez nutnosti dalšího grundování. Pro optimální krytí doporučujeme akrylové barvy z kategorie Akrylové barvy nebo olejové odstíny z Olejové barvy.
Formát 20×30 cm je ideální pro detailní studie, portréty i krajinomalby. Tento napnutý panel se snadno přenáší do plenéru i na workshop a po zaschnutí díla jej můžete rovnou vystavit nebo vložit do rámu.
Canvas board snese vrstvy strukturálních past a gelů z kategorie Strukturální pasty a gely i koláže či dekorační prvky. Vrstvením dosáhnete efektních 3D reliéfů a bohaté textury bez rizika deformace podkladu.
Panel nevyžaduje další úpravy před malbou a po dokončení díla stačí povrch opatrně otřít suchým hadříkem. Pro ochranu a zvýraznění barev použijte závěrečné laky, které zajistí dlouhodobou stálost a lesk.
Tip z ateliéru: Pro zajímavé texturování naneste před malbou na hrany i střed panelu tenkou vrstvu modelovací pasty – získáte originální reliéfní efekty, které dodají vašim dílům hloubku.
Canvas board 30×30 cm je robustní panel z vysoce kvalitního bavlněného plátna pevně přilepeného na pevnou desku. Díky univerzálnímu formátu a akrylátovému podkladu je připravený k okamžitému použití s akrylem, olejem i mixed media. Ideální pro čtvercové kompozice a středně velké malby.
Canvas board 30×30 cm poskytuje pevný a rovný podklad z bavlněného plátna napnutého na desku z odolného kartonu, opatřenou akrylátovým základním nátěrem. Tento malířský panel je připraven k okamžitému použití a zaručuje rovnoměrné nanášení barev bez nežádoucího vsáknutí.
Canvas board 30×30 cm je navržen pro umělce, kteří hledají střední formát pro detailní portréty, čtvercové abstrakce či krajinomalby. Díky akrylátovému podkladu pracuje skvěle s akrylovými barvami z kategorie Akrylové barvy i olejovými médii z Olejové barvy.
Tento canvas board snese vrstvení strukturálních past a gelů z Strukturální pasty a gely, koláže i decoupage. Vrstvením doplníte obrazy o 3D reliéfy a zajímavé textury, přičemž panel zůstává stabilní bez deformací.
Panel o síle přibližně 3 mm a rozměru 30×30 cm se snadno skladuje, přenáší a vystavuje. Je vhodný pro plenéry, workshopy i domácí ateliér, kde jej můžete bezpečně dopravit v pouzdře či obalu z kategorie Doplňky pro malbu.
Canvas board nepotřebuje další grundování ani napínání. Po dokončení malby stačí povrch očistit suchým hadříkem. Pro ochranu a zvýraznění barev doporučujeme přidat závěrečný lak.
Tip z ateliéru: Před malbou naneste na hrany panelu jemnou vrstvu modelovací pasty pro rámový efekt – vytvoříte tak jedinečnou texturu a zvýrazníte okraje díla.
Canvas board 30×35 cm – pevná deska potažená kvalitním malířským plátnem o gramáži 300 g/m² na MDF podkladě. Ihned připravená pro akryl, olej i mixed media techniky bez nutnosti napínání plátna.
Canvas board 30×35 cm nabízí praktickou a stabilní alternativu ke klasickému blind rámu. Deska je potažená vysoce odolným bavlněným plátnem gramáže 300 g/m², pevně přilepeným k 4 mm MDF podkladu, takže je ihned připravená k práci bez časově náročného napínání.
Pro další plátna a desky navštivte sekci malířská plátna a papíry na Výtvarné potřeby Art Creative Brno – oficiálním e-shopu.
Tip z ateliéru: Před malbou naneste lehkou vrstvu akrylového základu pro ještě lepší přilnavost a prodloužení životnosti vašeho díla!
Canvas board 30×40 cm je pevný panel z bavlněného plátna nalepeného na kartonové desce o rozměrech 30×40 cm. Díky akrylátovému základnímu nátěru je připravený k okamžité tvorbě akrylem, olejem i mixed media. Ideální pro střední formát a detailní malbu.
Canvas board 30×40 cm poskytuje stabilní a rovný podklad z vysoce kvalitního bavlněného plátna pevně přilepeného na odolnou kartonovou desku. Tento malířský panel je vybaven akrylátovým základním nátěrem, takže můžete ihned začít malovat bez nutnosti dalšího napínání či grundování.
Canvas board 30×40 cm perfektně spolupracuje s akrylovými barvami z kategorie Akrylové barvy i olejovými odstíny z Olejové barvy. Díky pevné konstrukci zvládne vrstvy těžších médií bez prohnutí.
Panel snese strukturování pomocí past a gelů z Strukturální pasty a gely či koláže s papíry a textiliemi. Vrstvením dosáhnete bohatých 3D efektů a zajímavých reliéfů.
Lehký panel o tloušťce cca 3 mm se snadno skladuje i přenáší na plenéry či workshopy. Pro bezpečný transport doporučujeme obaly z Doplňky pro malbu, které ochrání plátno i hrany desky.
Formát 30×40 cm je ideální pro portréty, krajinomalby i abstraktní kompozice. Hotové dílo můžete vystavit na malířském stojanu z Malířské stojany nebo rovnou zavěsit bez rámu – panel drží tvar i bez dodatečného rámování.
Tip z ateliéru: Před malbou naneste na hrany a spodní část panelu modelovací pastu pro zvýraznění okrajů a přidání originálního reliéfního rámečku.
Canvas board 30×60 cm je pevný panel z vysoce kvalitního bavlněného plátna nalepeného na pevnou desku. Díky podélnému formátu a akrylátovému základnímu nátěru je připravený k okamžitému použití s akrylem, olejem i mixed media. Ideální pro panoramatické krajinomalby a moderní dekorace.
Canvas board 30×60 cm nabízí stabilní a rovný podklad z bavlněného plátna napnutého na odolnou kartonovou desku o rozměrech 30×60 cm. Díky akrylátovému základnímu nátěru je panel připraven k okamžitému použití bez další úpravy či grundování, což šetří čas a materiál.
Canvas board 30×60 cm je perfektní pro malbu širokoúhlých krajin, cityscapů a abstraktních pásů. V kombinaci s akrylovými barvami z kategorie Akrylové barvy nebo olejovými médii z Olejové barvy dosáhnete působivých a hladkých přechodů na rozměrném formátu.
Panel je vyrobený z kvalitního kartonu potaženého bavlněným plátnem ošetřeným akrylátovou vrstvou, která zajišťuje rovnoměrné nanášení barev bez vlnění či praskání. Hrany panelu jsou pevné, což udržuje plátno napnuté i po intenzivním použití.
Tento robustní canvas board snese vrstvy strukturálních past a gelů z Strukturální pasty a gely, koláže či dekorační prvky. Díky pevné konstrukci můžete vytvářet 3D reliéfy a efektní textury bez rizika deformace podkladu.
Lehký panel o tloušťce přibližně 3 mm lze snadno přenášet na plenéry či workshopy a následně instalovat na zeď bez rámu. Pro ochranu během transportu doporučujeme obaly z Doplňky pro malbu, které ochrání plátno i hrany desky.
Vytvořte dramatické panoramatické série nebo samostatné dekorativní dílo. Pro další velikosti a formáty navštivte sekci Malířská plátna a papíry a objevte širokou nabídku podkladů pro vaši tvorbu.
Tip z ateliéru: Před malbou můžete na okraje panelu nanést jemnou modelovací pastu a vytvořit tak přirozený reliéfní rámeček, který zvýrazní úzké panoramatické kompozice.
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Canvas board 30×50 cm – 4 mm MDF deska potažená bavlněným plátnem 300 g/m², ihned připravená pro akryl, olej i mixed media bez napínání. Skvělá volba pro rychlé skici i detailní malby.