AKADEMIE 120 ML AKRYL

Akrylová barva AKADEMIE je barva vhodná pro ambiciózního začátečníka, ale i náročného profesionálního umělce. 60 brilantních, intenzivních a extrémně světlostálých barev tvoří sofistikovaný sortiment, který zahrnuje tři odstíny bílé a barvy se speciálními efekty (včetně zlaté, stříbrné a neonové barvy). Všechny AKADEMIE jsou vytvořeny bez netoxických pigmentů. Dalšími výhodami...

Akrylová barva AKADEMIE je barva vhodná pro ambiciózního začátečníka, ale i náročného profesionálního umělce. 60 brilantních, intenzivních a extrémně světlostálých barev tvoří sofistikovaný sortiment, který zahrnuje tři odstíny bílé a barvy se speciálními efekty (včetně zlaté, stříbrné a neonové barvy). Všechny AKADEMIE jsou vytvořeny bez netoxických pigmentů. Dalšími výhodami této řady je že mají delší dobu schnutí a příjemně voní. Jsou voděodolné.

Stejně jako všechny ostatní akrylové barvy, AKADEMIE můžete míchat s jinými akrylovymi barvami a všemi  akrylovými médii a strukturálními pastami.

Jako podklad pro nanášení barev můžete použít, malířské desky, malířská plátna, akrylový papír, dřevo a další čisté, odmaštěné povrchy. 

Více informací
AKADEMIE 120 ML AKRYLOVÁ BARVA

Aktivní filtry