Kuretake Bimoji Fude Pen velikost S

usa116.jpg
  • usa116.jpg

Kuretake Bimoji Fude Pen je štětcový fix inspirovaný tradiční japonskou kaligrafií. Díky pružnému štětcovému hrotu umožňuje plynulé tahy a precizní ovládání při psaní i kreslení. Speciální pigmentový inkoust je voděodolný, světlostálý a rychleschnoucí, což zajišťuje ostré linie bez rozmazání. Vhodný pro moderní kaligrafii i tradiční japonské písmo .

120 Kč S DPH
Počet
Skladem

9977450
Nové

Kuretake Bimoji Fude Pen velikost S

Pokud hledáš štětcový fix, který zvládne jemnou kaligrafii i výrazný lettering, Kuretake Bimoji Fude Pen velikost S je nástroj, který si zamiluješ hned při prvním tahu. Tento elegantní popisovač kombinuje tradici japonské kaligrafie s moderním designem a přesností, kterou ocení začátečníci i profesionálové. Ideální pro písmo, ilustraci i kresbu s atmosférou.

Kuretake Bimoji Fude Pen – profesionální štětcový fix velikosti S

Precizní štětcový hrot z jemných syntetických vláken se přizpůsobí každému tlaku ruky – zvládne tenké linky i silné tahy bez nutnosti měnit nástroj. Inkoust na vodní bázi je pigmentovaný, voděodolný a světlostálý, což zaručuje výsledek s dlouhou životností. Ideální pro kaligrafii, hand lettering i dekorativní psaní.

Flexibilní práce bez rozmazání

Bimoji Fude Pen má rychleschnoucí inkoust, který se nevpíjí a nepřetéká, takže je práce s ním vždy čistá. Je vhodný i pro kombinaci s dalšími médii, jako jsou akvarelové barvy nebo markerové efekty. Díky ergonomickému úchopu padne dokonale do ruky a poskytuje jistotu i při delším psaní.

Univerzální využití v tradičním i moderním stylu

Výtvarníci si Kuretake Bimoji oblíbili nejen pro písmo, ale i pro ilustrace, komiksové linky nebo kresbu postav. Jeho decentní vzhled a přesný výkon z něj dělají perfektní nástroj do studia, na cesty i pro každodenní trénink kaligrafie. Využijí ho výtvarníci, designéři, studenti i kaligrafové všech úrovní.

Tip z ateliéru: Doporučujeme kombinovat s kvalitním blokem pro suché techniky – pomáhá udržet hrot v kondici a podtrhne eleganci tahu.

Komentáře (0)