AKRYLOVÉ FIXY A MARKERY

Akrylové fixy POSCA jsou užitečným doplňkem pro umělce, kteří chtějí doplnit své akrylové malby a přidat jim detail. Fixy mohou také zlepšit vzhled malby, a to bez toho, aby výrazně ovlivnily texturu.

Akrylové fixy POSCA jsou užitečným doplňkem pro umělce, kteří chtějí doplnit své akrylové malby a přidat jim detail. Fixy mohou také zlepšit vzhled malby, a to bez toho, aby výrazně ovlivnily texturu. Tyto fixy kombinují výhody akrylových barev s jednoduchostí použití fixů.
Často se používají akrylové fixy POSCA pro malování na kameny. Je to populární výtvarná aktivita, která vytváří krásná a originální umělecká díla. Pro venkovní použití doporučuji akrylové fixy zafixovat lakem.

Malba na plátno: Akrylové markery POSCA lze použít pro malbu na plátno. Jsou výborným nástrojem pro vytváření detailů, textury nebo kreslení na akrylových obrazech.

Malba na papír: Stejně jako klasické markery jsou akrylové markery vhodné pro malbu na papír. Mohou být použity k ilustracím, kresbám nebo k tvorbě vlastních kreseb.

Malba na textil: Akrylové markery POSCA, které jsou určeny pro textilní malbu, se dají použít k tvorbě vlastního textilního vzoru na trička, kabelky nebo jiné textilie. Po správném fixaci se barva zafixuje na tkanině a je pratelná..

  1. Keramika a porcelán: Existují akrylové markery, které jsou určeny pro malbu na keramiku nebo porcelán. Pomocí těchto markerů můžete vytvářet vlastní designy na hrníčcích, talířích a jiných keramických předmětech.

  2. Sklo: Akrylové markery se dají použít k malbě na sklo, což je užitečné pro tvorbu okenních dekorací, ozdob, nebo tvorbu vlastních skleniček.

  3. Plast: Akrylové markery lze použít k malbě na plastové povrchy, což je užitečné pro tvorbu vlastního dekoru na plastových předmětech, hračkách, nebo na zahradním nábytku.

  4. Dekorace a umělecké projekty: Akrylové markery POSCA se používají v různých dekoračních a uměleckých projektech. Mohou být použity pro tvorbu ozdob, výtvarných děl nebo výzdoby interiéru.

  5. DIY projekty: Vlastníci domů a kutilové je využívají při různých DIY projektech, například při vytváření vlastních nápisů na značky nebo označení předmětů.

  6. Je důležité vybrat správné akrylové markery pro konkrétní povrch, na kterém chcete pracovat, a zajistit, že se barva dobře drží a zároveň je odolná proti vlivu okolního prostředí nebo opotřebení.

Více informací
AKRYLOVÉ FIXY POSCA
VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, OD 22.7-26.7. NEPOSÍLÁME ZÁSILKY. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Aktivní filtry