Barva na linoryt 250 ml Schjerning ml - hnědá

Barva na linoryt 250 ml Schjerning ml - hnědá
  • Barva na linoryt 250 ml Schjerning ml - hnědá

Barva na linoryt Schjerning 250 ml -hnědá je kvalitní tiskařská barva na vodní bázi, určená pro linoryt, dřevořez a další grafické techniky. Díky své husté konzistenci a vysoké kryvosti umožňuje ostrý a rovnoměrný tisk na různé typy papíru. Barva rychle zasychá a vytváří matný, odolný povrch. Je bezpečná pro práci doma, ve škole i v uměleckých dílnách. Schjerning barvy jsou oblíbené mezi výtvarníky všech úrovní pro svou spolehlivost a snadnou aplikaci.

280 Kč
Počet
Skladem

35932

Parametry

značka
Schjerning
Nové

Barva na linoryt 250 ml Schjerning ml - hnědá

Hnědá barva na linoryt značky Schjerning je ideální pro tisk přírodních motivů, krajin a struktur. Její teplý středně tmavý tón působí přirozeně a jemně, ale zároveň má dostatečnou sytost pro použití jako kontrastní prvek v kompozici. Výborně vynikne i při vícebarevném tisku z výšky.

Hnědá linorytová barva Schjerning – sytý tón pro tradiční grafické techniky

Barva má výbornou krycí schopnost a plynule se nanáší pomocí válečku nebo štětce. Zasychá do elegantního matného povrchu bez lesku a je vhodná pro klasický linoryt, strukturální motivy i kombinované grafické techniky. Díky netoxickému složení je bezpečná i pro práci ve školách nebo domácích ateliérech.

Vlastnosti produktu:

  • Objem: 250 ml
  • Barva: středně tmavá hnědá, matný efekt po zaschnutí
  • Na vodní bázi, ředitelná vodou, bez zápachu
  • Určená pro linoryt, tisk z výšky, koláž a kombinovanou grafiku

Tip z ateliéru

„Zemité tóny vnášejí do tisku klid. Hnědá si s detailem poradí tiše, ale přesně.“ Využij ji pro motivy se strukturou dřeva, listí nebo jako základní vrstvu pro hlubší kontrastní výstavbu.

Doporučujeme kombinovat s kvalitním grafickým válečkem na linoryt pro rovnoměrný tisk bez přetisků.

Komentáře (0)