HOBBY VÝTVARNÉ POTŘEBY

Informace

Novinky

Nákupní košík

Žádné produkty

Doručení zdarma! Doručení
0 Kč Celkem

K pokladně

HOBBY VÝTVARNÉ POTŘEBY

VÝTVARNÉ POTŘEBY PRO KREATIVNÍ TVORBU

Malování na hedvábí, textilní techniky, barvičky na zdobení skla a porcelánu, leptací pasty.  Hmoty FIMO, Cernit, Premo, různé extrudery, textury a formy. Lůžka, odlévácí křišťálovou pryskyřici, korálky a komponenty. Také různé barvy pro dekorování a polotovary. Také dráty a pomůcky jako je wig-jig nebo gizmo.

VÝTVARNÉ POTŘEBY PRO KREATIVNÍ TVORBU

Malování na hedvábí, textilní techniky, barvičky na zdobení skla a porcelánu, leptací pasty.  Hmoty FIMO, Cernit, Premo, různé extrudery, textury a formy. Lůžka, odlévácí křišťálovou pryskyřici, korálky a komponenty. Také různé barvy pro dekorování a polotovary. Také dráty a pomůcky jako je wig-jig nebo gizmo.

Zobrazit

HOBBY VÝTVARNÉ POTŘEBY Počet produktů: 3267

Podkategorie

 • TEXTILNÍ TVORBA

  MALOVÁNÍ NA TEXTIL

  Výtvarné potřeby pro textilní tvorbu. V této kategorii naleznete barvy na textil, barviva pro barvení v lázni , barvy za studena PROCION, barvy plastické NEOPAQUE a LUMIERE, různé další dopľňky jako je hot-fix, glitterové fólie, šablony, razítka, také pomůcky pro malování, fantomové fixy, transferové tužky apod. Věci potřebné pro klasický sítotisk osvitem a potřeby pro patchwork.

   

 • MALBA NA HEDVÁBÍ

  MALOVÁNÍ NA HEDVÁBÍ  A BARVY NA HEDVÁBÍ

  V našem obchodě můžete najít hedvábné polotovary, hedvábné vitrážky a hedvábí v metráži. Z barev na hedvábí Vám můžeme nabídnout několik značek zažehlovacích jako je DEKA SILK, SILK TEXTIL A DYE NA FLOW a z napařovacích barev na hedvábí DUPOND, SILK COLOR a ROYAL SILK. Z pomůcek pro malování na hedvábí máme různé rámy, připínáčky, kotvičky, easy-fix. Specialitkou jsou práškové barvy na hedvábí Acid dye. 

 • ZBOBENÍ SKLA

  ZDOBENÍ SKLA


  Pro tuto kategorii mám v nabídce jak vitrážové barvy, tak různé strukturální gely a kontury. Oblíbená je také lepená tzv. americká vitráž a proto u nás naleznete olověné pásky i barevné transparentní folie, abyste si mohli tuto vitráž vyrobit. Pro děti nabízíme nejkvalitnější slupovací barvy na trhu. Pro dekorování nabízíme šperkové závěsy a vitrážní závěsy do oken. Pro leptání skla máme kvalitní leptací pasty. 

 • ZDOBENÍ PORCELÁNU

  Barvy na porcelán a fólie na porcelán Color Dekor

  Barvy i fólie na porcelán jsou vypalovací. Po výpalu je možné je použít pro uchovávání potravin. Mytí pouze v ruce.

 • KONTURY A POPISOVAČE

  KONTURY A POPISOVAČE

  KONTURY NA SKLO I PORCELÁN A POPISOVAČE

 • OSTATNÍ BARVY

  DEKORATIVNÍ BARVY

  Křídové barvy, mramorovací barvy, metalické barvy, lazurovací barvy, lihové inkousty, strukturální barvy a magneto.

 • ENKAUSTIKA

  ENKAUSTIKA

  Tato malířská technika se používala již ve starověku a to pomocí barviv třených se zvlášť připraveným voskem. Po zhotovení se vosková malba horkem spojovala a vpalovala k podkladu.
  Enkaustické malby byly nalezeny v Egyptě a také na Filipínách. Pochází z 1. - 3 st. n. l. Znovuobjevení enkaustiky nastalo v 19. století. Vosk byl upraven tak, aby byl tvrdší. A s rozmachem elektriky a elektrických zařízení se enkaustická technika stala velmi oblíbenou.

  ENKAUSTICKÁ ŽEHLIČKA - je malá a lehká, dosahuje teploty je cca 60 st., ale pokud se Vám nechce investovat, tak na pokusy můžete použít starou žehličku (bez napařování).
  PAPÍRY- používájí se křídové papíry vyšší gramáže, lze použít i staré kalendáře.
  RŮZNÁ TVAROVÁTKA: škrabky, tiskátka, houbičky... Existují i nástavce na enkautické pera
  POMŮCKY: fén, hadříky, kuchyňské utěrky, pásky na přilepení k podkladu, zahřívací deska (pro náročnější)

  VOSKY - vosky musí mít přídavek včelího vosku.

 • POKOVOVÁNÍ

  POKOVOVÁNÍ

 • SMALTY

  SMALT EFCOLOR

  Smalty Efcolor jsou smalty, které se vypalují při nízkých teplotách okolo 170 st. Celsia. Tedy není potřeba žádné trouby a v případě potřeby vystačíte i se svíčkou. Smalty se mohuou nanášet na jakékoliv povrchy, které snesou teplotu. Takže můžete použít například dřevěné knoflíky, kovové předměty, keramické a skleněné výseky.

 • MOZAIKA

  MOZAIKA

  Mozaiku můžete vyrobit z čehokoliv. Můžete použít zbytky kachlí, nalámané barevné sklo a nebo použít již předpřipravené kamínky.
  K lepení používáme lepidla na bázi cementů na kamínky a silikonové transparnetní na ty skleněné. Doporučuji používat lepidla na bázi silikonu i na lepení na dřevo, vyhnete se tak zkroucení dřeva.

 • FORMY

  ODLÉVACÍ FORMY   V našem e-shopu naleznete velké množství forem. Formy na odlévání sádry, formy silikonové vhodné i na odlévání horkých hmot jako je mýdlo. Pokud hledáte formy na fimo -  ty jsou zařazeny v příslušné sekci stejně tak jako formy na odlévání svíček.

 • KORÁLKY

  KORÁLKY

  Bohužel z časových důvodů zde nenabízíme příliš mnoho, nicméně v prodejně naleznete velké množství kovovýc přívěsků a rokailu.
  Zde nabízíme jen pár drobností.

 • KŘIŠŤÁLOVÁ PRYSKYŘICE...

  Křišťálová pryskyřice a studená glazura

  Tyto produkty jsou hodně obdobné. Jsou na bázi dvousložkových epoxidů, které vytvrdávají po smíšení. Křišťálová pryskyřice se ředí 1:2 a je řidší. Studená glazura je hustší hned od začátku a narozdíl od pryskyřice nedělá bublinky. Je na Vás, který produkt si vyberete. Na zalévání lůžek jsou vhodné oboje. 

 • FIMO A JINÉ POLYMERY

  Polymerová hmota FIMO, KATO, PREMO, CERNIT, PARDO

  V našem obchodě nabízíme několik polymerových hmot. Také různé vtlačovací formy a textury, nástroje, extrudery a vykrajovátka.

 • MALOVÁNÍ A TETOVÁNÍ NA...

  TETOVÁNÍ NA TĚLO A MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ

  V této sekci nabízíme tetovačky, které Vám vydrží až 5 dnů. Tetování se provádí pomocí samolepicích šablon a barev v tubě. Barva se aplikuje malou houbičkou, která je součástí. Šablony je vhodné doplnit i razítky, která můžete libovolně vyskládat a vytvářet velké množství vzorů. Dále nabízíme také barvy na malování na obličej.

 • ORGANZA

  ORGANZA

  Používá se na výrobu kytiček. V nabídce najdete také pestíky.

 • DECOUPAGE

  Decoupage

  Nabízíme papíry na decoupage, ubrousky, laky a lepidla.

 • POLOTOVARY

  POLOTOVARY PRO VÝTVARNÉ PRÁCE

  - DŘEVĚNÉ POLOTOVARY

  - POLYSTYRENOVÉ POLOTOVARY

  - SKLENĚNÉ POLOTOVARY

  - VATOVÉ POLOTOVARY

 • DOPLNKY PRO TVOŘENÍ

  DOPLŇKY PRO TVOŘENÍ

  Doplňky sou nezbytnou součástí pro tvoření. Naleznete zde polystyrenové polotovary, vatovky, peří, zvonkohry, různé glitry, očička a další.

 • NÁŘADÍ PRO TVOŘENÍ

  NÁŘADÍ PRO TVOŘENÍ

  Ozdobné nůžky, řezačky, embossové pomůcky, řezací podložky, tavné pistole, nýtovačky...

 • FLORISTIKA

  Floristika

 • VÁNOČNÍ DEKORACE

  VÁNOČNÍ DEKORACE

 • VELIKONOČNÍ DEKORACE

  Velikonoční dekorace

  Polystyrenová a vatová vajíčka, barvy na vajíčka

 • 3D DOODLER CREATE

  3D doodler na youtube

  Zapojte svou fantazii s 3D doodler !!

  Buďte originální! Máte fantazii a trpělivost? Vytvořte si působivé bytové doplňky, originální šperky nebo vlastní modely čehokoli, co vás napadne. Zajímá vás technologie 3D tisku, ale nemáte dost finančních prostředků, abyste si pořídili 3D tiskárnu? Nabízíme vám ekonomičtější řešení v podobě 3D pera. 3D pero vytlačuje roztavený plast, který velmi rychle tuhne a vytváří pevné struktury. Pero lze používat pro vytváření plochých tvarů na papíře, které můžete následně odlepit, nebo můžete vytvářet 3D objekty přímo ve vzduchu. Vzniknou tak objekty limitované pouze vaší fantazií a zručností. Vzhledem k tomu, že je 3Doodler vlákno přilnavé k jiným plastům, dá se s ním opravit i drobné plastové předměty. Jako stavební materiál vám poslouží vysoce pevný ABS plast nebo plast s dobrou ekologickou odbouratelností. Obojí je dostupné v mnoha barevných provedeních. 3D pero 3Doodler je vhodné pro praváky i leváky.
  Zboží zajišťujeme na objednávku s dodáním do týdne.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 3267 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 3267 položek