HOBBY VÝTVARNÉ POTŘEBY

Informace

Nákupní košík

Žádné produkty

Doručení zdarma! Doručení
0 Kč Celkem

K pokladně

HOBBY VÝTVARNÉ POTŘEBY

VÝTVARNÉ POTŘEBY PRO KREATIVNÍ TVORBU

Malování na hedvábí, textilní techniky, barvičky na zdobení skla a porcelánu, leptací pasty.  Hmoty FIMO, Cernit, Premo, různé extrudery, textury a formy. Lůžka, odlévácí křišťálovou pryskyřici, korálky a komponenty. Také různé barvy pro dekorování a polotovary. Také dráty a pomůcky jako je wig-jig nebo gizmo.

VÝTVARNÉ POTŘEBY PRO KREATIVNÍ TVORBU

Malování na hedvábí, textilní techniky, barvičky na zdobení skla a porcelánu, leptací pasty.  Hmoty FIMO, Cernit, Premo, různé extrudery, textury a formy. Lůžka, odlévácí křišťálovou pryskyřici, korálky a komponenty. Také různé barvy pro dekorování a polotovary. Také dráty a pomůcky jako je wig-jig nebo gizmo.

Zobrazit

HOBBY VÝTVARNÉ POTŘEBY Počet produktů: 3149

Podkategorie

 • TEXTILNÍ TVORBA

  MALOVÁNÍ NA TEXTIL

  Výtvarné potřeby pro textilní tvorbu. V této kategorii naleznete barvy na textil, barviva pro barvení v lázni , barvy za studena PROCION, barvy plastické NEOPAQUE a LUMIERE, různé další dopľňky jako je hot-fix, glitterové fólie, šablony, razítka, také pomůcky pro malování, fantomové fixy, transferové tužky apod. Věci potřebné pro klasický sítotisk osvitem a potřeby pro patchwork.

   

 • MALBA NA HEDVÁBÍ

  MALOVÁNÍ NA HEDVÁBÍ  A BARVY NA HEDVÁBÍ

  V našem obchodě můžete najít hedvábné polotovary, hedvábné vitrážky a hedvábí v metráži. Z barev na hedvábí Vám můžeme nabídnout několik značek zažehlovacích jako je DEKA SILK, SILK TEXTIL A DYE NA FLOW a z napařovacích barev na hedvábí DUPOND, SILK COLOR a ROYAL SILK. Z pomůcek pro malování na hedvábí máme různé rámy, připínáčky, kotvičky, easy-fix. Specialitkou jsou práškové barvy na hedvábí Acid dye. 

 • ZBOBENÍ SKLA

  ZDOBENÍ SKLA


  Pro tuto kategorii mám v nabídce jak vitrážové barvy, tak různé strukturální gely a kontury. Oblíbená je také lepená tzv. americká vitráž a proto u nás naleznete olověné pásky i barevné transparentní folie, abyste si mohli tuto vitráž vyrobit. Pro děti nabízíme nejkvalitnější slupovací barvy na trhu. Pro dekorování nabízíme šperkové závěsy a vitrážní závěsy do oken. Pro leptání skla máme kvalitní leptací pasty. 

 • ZDOBENÍ PORCELÁNU

  Barvy na porcelán a fólie na porcelán Color Dekor

  Barvy i fólie na porcelán jsou vypalovací. Po výpalu je možné je použít pro uchovávání potravin. Mytí pouze v ruce.

 • KONTURY A POPISOVAČE

  KONTURY A POPISOVAČE

  KONTURY NA SKLO I PORCELÁN A POPISOVAČE

 • OSTATNÍ BARVY

  DEKORATIVNÍ BARVY

  Křídové barvy, mramorovací barvy, metalické barvy, lazurovací barvy, lihové inkousty, strukturální barvy a magneto.

 • ENKAUSTIKA

  ENKAUSTIKA

  Tato malířská technika se používala již ve starověku a to pomocí barviv třených se zvlášť připraveným voskem. Po zhotovení se vosková malba horkem spojovala a vpalovala k podkladu.
  Enkaustické malby byly nalezeny v Egyptě a také na Filipínách. Pochází z 1. - 3 st. n. l. Znovuobjevení enkaustiky nastalo v 19. století. Vosk byl upraven tak, aby byl tvrdší. A s rozmachem elektriky a elektrických zařízení se enkaustická technika stala velmi oblíbenou.

  ENKAUSTICKÁ ŽEHLIČKA - je malá a lehká, dosahuje teploty je cca 60 st., ale pokud se Vám nechce investovat, tak na pokusy můžete použít starou žehličku (bez napařování).
  PAPÍRY- používájí se křídové papíry vyšší gramáže, lze použít i staré kalendáře.
  RŮZNÁ TVAROVÁTKA: škrabky, tiskátka, houbičky... Existují i nástavce na enkautické pera
  POMŮCKY: fén, hadříky, kuchyňské utěrky, pásky na přilepení k podkladu, zahřívací deska (pro náročnější)

  VOSKY - vosky musí mít přídavek včelího vosku.

 • POKOVOVÁNÍ

  POKOVOVÁNÍ

 • SMALTY

  SMALT EFCOLOR

  Smalty Efcolor jsou smalty, které se vypalují při nízkých teplotách okolo 170 st. Celsia. Tedy není potřeba žádné trouby a v případě potřeby vystačíte i se svíčkou. Smalty se mohuou nanášet na jakékoliv povrchy, které snesou teplotu. Takže můžete použít například dřevěné knoflíky, kovové předměty, keramické a skleněné výseky.

 • MOZAIKA

  MOZAIKA

  Mozaiku můžete vyrobit z čehokoliv. Můžete použít zbytky kachlí, nalámané barevné sklo a nebo použít již předpřipravené kamínky.
  K lepení používáme lepidla na bázi cementů na kamínky a silikonové transparnetní na ty skleněné. Doporučuji používat lepidla na bázi silikonu i na lepení na dřevo, vyhnete se tak zkroucení dřeva.

 • FORMY

  ODLÉVACÍ FORMY   V našem e-shopu naleznete velké množství forem. Formy na odlévání sádry, formy silikonové vhodné i na odlévání horkých hmot jako je mýdlo. Pokud hledáte formy na fimo -  ty jsou zařazeny v příslušné sekci stejně tak jako formy na odlévání svíček.

 • KORÁLKY

  KORÁLKY

  Bohužel z časových důvodů zde nenabízíme příliš mnoho, nicméně v prodejně naleznete velké množství kovovýc přívěsků a rokailu.
  Zde nabízíme jen pár drobností.

 • KŘIŠŤÁLOVÁ PRYSKYŘICE...

  Křišťálová pryskyřice a studená glazura

  Tyto produkty jsou hodně obdobné. Jsou na bázi dvousložkových epoxidů, které vytvrdávají po smíšení. Křišťálová pryskyřice se ředí 1:2 a je řidší. Studená glazura je hustší hned od začátku a narozdíl od pryskyřice nedělá bublinky. Je na Vás, který produkt si vyberete. Na zalévání lůžek jsou vhodné oboje. 

 • FIMO A JINÉ POLYMERY

  Polymerová hmota FIMO, KATO, PREMO, CERNIT, PARDO

  V našem obchodě nabízíme několik polymerových hmot. Také různé vtlačovací formy a textury, nástroje, extrudery a vykrajovátka.

 • MALOVÁNÍ A TETOVÁNÍ NA...

  TETOVÁNÍ NA TĚLO A MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ

  V této sekci nabízíme tetovačky, které Vám vydrží až 5 dnů. Tetování se provádí pomocí samolepicích šablon a barev v tubě. Barva se aplikuje malou houbičkou, která je součástí. Šablony je vhodné doplnit i razítky, která můžete libovolně vyskládat a vytvářet velké množství vzorů. Dále nabízíme také barvy na malování na obličej.

 • ORGANZA

  ORGANZA

  Používá se na výrobu kytiček. V nabídce najdete také pestíky.

 • DECOUPAGE

  Decoupage

  Nabízíme papíry na decoupage, ubrousky, laky a lepidla.

 • POLOTOVARY

  POLOTOVARY PRO VÝTVARNÉ PRÁCE

  - DŘEVĚNÉ POLOTOVARY

  - POLYSTYRENOVÉ POLOTOVARY

  - SKLENĚNÉ POLOTOVARY

  - VATOVÉ POLOTOVARY

 • DOPLNKY PRO TVOŘENÍ

  DOPLŇKY PRO TVOŘENÍ

  Doplňky sou nezbytnou součástí pro tvoření. Naleznete zde polystyrenové polotovary, vatovky, peří, zvonkohry, různé glitry, očička a další.

 • NÁŘADÍ PRO TVOŘENÍ

  NÁŘADÍ PRO TVOŘENÍ

  Ozdobné nůžky, řezačky, embossové pomůcky, řezací podložky, tavné pistole, nýtovačky...

 • FLORISTIKA

  Floristika

 • VÁNOČNÍ DEKORACE

  VÁNOČNÍ DEKORACE

 • VELIKONOČNÍ DEKORACE

  Velikonoční dekorace

  Polystyrenová a vatová vajíčka, barvy na vajíčka

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 3149 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 3149 položek