Informace

Novinky

Nákupní košík

Žádné produkty

Doručení zdarma! Doručení
0 Kč Celkem

K pokladně

LIHOVÉ POPISOVAČE

FIXY NA ALKOHOLOVÉ-LIHOVÉ BÁZI : PROMARKER, TOUCH MARKER, KURECOLOR

LIHOVÉ POPISOVAČE Počet produktů: 451

Podkategorie

 • PROMARKER

  PROMARKER

  Oboustranný fix s inkoustem na lihové bázi. Kulatý 1mm hrot na jedné straně a široký zkosený hrot 6,5 mm na straně druhé popisovače. To umožňuje jak šrafování, tak plošné vyplnění plochy. Speciálně navržený bezpečnostní uzávěr pevně drží na popisovači a zabraňuje vyschnutí hrotu. Promarker je netoxický. Na rozdíl od Touch marker Promarker mají jemnější odstíny a lépe blenduje. 

 • TOUCH MARKER

  Touch marker

  Oboustranný fix s inkoustem na lihové bázi. Kulatý 1mm hrot na jedné straně a široký zkosený hrot 6,5 mm na straně druhé popisovače. To umožňuje jak šrafování, tak plošné vyplnění plochy. Tělo obdélníkového tvaru zabraňuje kutálení po pracovní ploše  Speciálně navržený bezpečnostní uzávěr pevně drží na popisovači a zabraňuje vyschnutí hrotu. Fix Touch marker twin je netoxický. Touch marker můžete refilovat pomocí jakékoliv náplně pro fixy na lihové bázi ( od značky Kurecolor, Copic Marker ) Refily touch marker se mají dovážet během pár měsíců, náhradní hroty jsou již k dispozici.

 • SADY TOUCH MARKER,...

  SADA TOUCH MARKER, PROMARKER

  Fixy na lihové bázi vhodné jak pro architekty, designery, výtvarníky. Promarket i Touch marker v naší nabídce jsou oboustranné s jedním hrotek skoseným a druhým tenkým 1 mm. Odstíny je možné zapouštět a blendovat.

 • Kurecolor Fine Brush...

  Kurecolor Fine & Brush for Manga

  Oboustranné grafické fixy Kuretake na lihové bázi. Na jedné straně je pevný tenký hrot, na druhé straně flexibilní štětec. S fixem Kurecolor můžete stínovat stejně jako s ostatními fixy na lihové bázi. Fixy u nás kupují jak nadšenci pro Manga tak architkti a designeři. V nabízíme 135 odstínů a blender.  

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 451 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 451 položek