Informace

Nákupní košík

Žádné produkty

Doručení zdarma! Doručení
0 Kč Celkem

K pokladně

AKVARELOVÉ BARVY

V naší nabídce akvarelových barev můžete nalézt barvy jak pánvičkách, tak v tubách od Talens - Van Gogh, Winsor a Newton - Cotman, St. Petersburg  - White night a Umton. K akvarelovým barvám je vhodné používat vlasové štětce, nejlépe z kuny či sobola. A prý nejlepší je kuna z oblasti Kolína. K akvarelovým barvám samozřejmě patří i speciální papí...

V naší nabídce akvarelových barev můžete nalézt barvy jak pánvičkách, tak v tubách od Talens - Van Gogh, Winsor a Newton - Cotman, St. Petersburg  - White night a Umton. K akvarelovým barvám je vhodné používat vlasové štětce, nejlépe z kuny či sobola. A prý nejlepší je kuna z oblasti Kolína. K akvarelovým barvám samozřejmě patří i speciální papíry. Ty u nás můžete nakoupit jak v bloku, tak v kusovkách. A poslední věc, kterou je potřeba zmínit. Volská žluč  a maskovací medium. To jsou dvě media, která Vám mohu vřele doporučit. Do začátku bych doporučila sadu, pak můžete doplňovat do boxu jakékoliv pánvičky, jsou kompatibilní. Pro kolorování pérovky nabízíme ECOLINE.

Zobrazit

AKVARELOVÉ BARVY Počet produktů: 356

Podkategorie

 • AKVARELOVÉ BARVY WHITE...

  Akvarelové barvy White night jsou mistrovské akvarely ruské výroby.  Jsou polosuché barvy v plastových vaničkách 2,5 ml.

 • MEDIA A POMŮCKY

  MEDIA PRO AKVARELOVÉ BARVY


  zde naleznete: maskovací media jak permanentní, tak slupovací a volskou žluč

 • ECOLINE TALENS

  ECOLINE - akvarelové tuše

  Jedná se o tekutou akvarelovou barvu vhodnou především pro kolorování. Černá barva je krycí a ostatní jsou průhledné.

 • COTMAN AKVAREL PÁNVIČKA

  COTMAN AKVAREL PÁNVIČKA

  Akvrelové barvy Cotman od Winsor a Newton jsou oblíbené pro perfektní kvalitu a dobrou cenu. Nabízíme je v 1/2 pánvičkách a v sadách.

 • VAN GOGH AKVAREL PÁNVIČKA

  VAN GOGH AKVAREL PÁNVIČKA

  Akvarelové barvy Van Gogh v pánvičce - výborná světlostálost, kvalitní pigment

 • SADA AKVARELOVÝCH BAREV

  V nabídce máme akvarelové sady od několika výrobců, Cotman - Winsor a Newton, White night - Sant Petěrburg, Van Gogh - Talens, Gansai Tambi - Kurecolor, Profesional Watercolor - Mungyo, La Petit - Sennelier

 • VAN GOG 10 ML - TUBA
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 356 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 356 položek